Aktuality

01.06.2013 10:51
Od 1.6.2013 začíná nová éra Kladenského stolního tenisu. Došlo totiž ke sloučení dvou největších a nejúspěšnějších oddílů na Kladně.
TTC Kladno jako nejúspěšnější oddíl stolního tenisu dospělých, který doslova okupuje první desítku míst na regionálním žebříčku se spojuje s jedním z největších oddílů ve středočeském kraji a v poslední době nejúspěšnějším oddílem regionu v mládežnických kategoriích TJ Sport Kladno. Právě tato kombinace úspěchů vkládá veliký potenciál růstu sloučeného oddílu do budoucna. Tímto krokem totiž vzniká pravděpodobně jeden z největších oddílů v České republice, který může navázat na historické úspěchy oddílu TTC Kladno ještě před neštasným vyhořením jejich herny v hale Bios u zimního stadionu. Je to paradox, loni potkal podobný osud i náš oddíl, sice jsme nevyhořeli, ale o halu jsme přišli také. Vypadá to jako hra osudu, že po mnoha letech, kdy oddíl TTC hrál v zapůjčených prostorách oddílu Slovan Kladno a postupně ztrácel možnosti trénovat mládežnické kategorie se naskytla možnost vybudovat spolu s velikým přispěním města Kladna opět výborné zázemí. A mezitím u nás v oddíle vyrostli pod rukama trenérů Petra Nováka (TJ Sport Kladno) a Tomáše Havlíčka (TTC Kladno) takové mladežnické naděje jako jsou Filip Strejc, Nela Jiráková, Filip Mikulejský, Ondra Procházka, Martin Burgr, David Svoboda, Jakub Jílek, Adrian Assar a další.
        Teď je to jen na nás, aby jsme se snažili jen prohloubit už dříve nastartovanou spolupráci a vidět to co nás může spojovat a zároveň posunout o kus dál.  Rád bych tímto, poděkoval všem členům a funkcionářům, kteří se podíleli na rozvoji a reprezentaci oddílů TJ Kablo Kladno a TJ Sport Kladno, nejen za hodiny a hodiny práce a odříkání, ale i za srandu a zábavu, kterou jsme za ty desítky let zažili. A také doufám, že ji zažijeme i pod novou hlavičkou TTC Kladno.  Myslím, že jo ;-), ono to totiž není o názvu, ale o lidech.
Petr Novák
01.06.2013 10:45

Ve 2. turnaji Grand Prix mládeže 2013 ve čtyřhrách vyhrála s přehledem dvojice Martin Burgr a Ondřej Procházka...

17.05.2013 10:43

Výsledky 6. turnaje Grand Prix 2013 již definitivně naznačují generační výměnu na čelních místech našeho oddílu. Starší žák Filip Strejc v posledním turnaji dospělých porazil všechny oddílové kolegy, kteří se mu přimotali do cesty. Mezi jeho oběti se zařadil i dosud neporažený Petr Novák, a to hned dvakrát. Jak ve skupině tak i ve finále jej Filip porazil shodně 3:2. Jen tak dál :-). Další mládežnické želízko se vyklubalo z dorostence Ondřeje Procházky, který se nakonec prokousal na třetí místo v turnaji a tím jen potvrdil, že jeho houževnatost a píle v trénincích přináší čím dál tím lepší výsledky. Za zmínku ještě stojí návrat ztraceného (pokrového) hráče - Tomáše Bílého, který se zůčastnil svého prvního GP a hned skončil na 4.místě. Je vidět, že někomu naopak prospěje malá pauzička ;-).

07.05.2013 21:00

V 5.turnaji GP mládeže vyhrál David Svoboda. Je to jeho vůbec první vítězství v seriálu GP. Gratulujeme. Na druhém místě se umístil Ondřej Procházka a tím si zajistil letošní celkové vítězství již před posledním turnajem. Nenechal tak nikoho na pochybách, že vítězství v GP 2012 nebyla žádná náhoda. Na 3.místě  skončil  Jakub Jílek, kterého je to v letošních GP zatím nejlepší umístění. Překvapením turnaje, bylo zaváhání dvojnásobného vítěze v turnajích GP Martina Burgra, který skončil až na 8.místě. Před posledním turnajem se nám tak začíná rýsovat skupina tří velmi silných hráčů (M.Burgr 857b, F.Mikulejský 853b, D.Svoboda 850b), kteří si to rozdají o zbylé 2 medajle v celkovém pořadí.

24.06.2012 16:25

1.J.Pírka,T.Bílý 2.F.Mikulejský  3. J.Škach, V.Malý

1.O.Procházka, MBurgr2.F.Mikulejský,D.Petr3.P.Podhráský, M.Procházka

20.06.2012 16:24

V pátek 22.6.2012 od 17:00 - 4. turnaj GP 2012 mládeže ve čyřhrách

V pátek 22.6.2012 od 19:00 - 4. turnaj GP 2012 dospělých ve čyřhrách

V úterý 26.6.2012 od 19:00 - vyhlášení výsledků seriálu GP 2012 a předání cen vítězům

Vyhlašovat se budou následující kategorie Grand Prix 2012

Dvouhry nejmladší žáci (L.Gunár, M.Provinský, M.Kotík.)

Dvouhry mladší žactvo (N.Jiráková, F.Mikulejský, A.Assar)

Dvouhry starší žáci (O.Procházka, M.Burgr, J.Jílek)

Dvouhry mládež celkové umístění (O.Procházka, M.Burgr, N.Jiráková)

Čtyřhry mládež celkové umístění (O.Procházka, M.Burgr, F.Mikulejský )

Nejmladší účastník (D.Petr)

Nejstarší účastník (J.Bílý)

Dvouhry dospělí celkové umístění (P.Novák, M.Vilímek, J.Pírka)

Čtyřhry dospělí celkové umístění (J.Škach, J.Bílý, M.Koudelka)

31.01.2014 11:49

Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného sportovce je nejlepší odměnou naší práce.

pátek    18:00-21:00

Přijímání nových členů všech věkových kategorií je možné v průběhu celého roku. Jsme klubem s dlouhou tradicí, ale s novátorským přístupem k trénování a výchově nových hráčů s použitím moderních technologií.

Máte rádi kvalitní aktivní odpočinek nebo hledáte vhodné sportovní vyžití pro Vaše děti? Pak přijďte mezi nás.

Těšíme se na Vaši návštěvu na adrese Poděbradova 3215, Kladno.